
Pro's Pro · W aktualnej ofercie
Pro's Pro Synthetic 130
Pro's Pro Synthetic 130 to naciąg z materiału Jelito syntetyczne, dostępny w grubościach 1,30 mm. Spośród porównywalnych cech katalogowych najbardziej wyróżnia się Komfort. Kształt przekroju struny: Producent nie opublikował tej informacji.
Szczegóły produktu
- Materiał
- Jelito syntetyczne
- Grubość
- 1.3 mm
- Kształt przekroju struny
- Producent nie opublikował tej informacji
- Wykończenie powierzchni
- Producent nie opublikował tej informacji
- Obróbka / powłoka powierzchni
- Producent nie opublikował tej informacji
- Status produktu
- W aktualnej ofercie
- Dostępność
- Stan magazynowy niepotwierdzony
Znaczenie materiału i konstrukcji
Jelito syntetyczne zwykle ma nylonowy rdzeń i zewnętrzne oploty, ale konstrukcje są różne. Może być punktem odniesienia przy zmianie materiału. Sama cena nie określa jakości gry.
Porównuj jednakowe średnice
Kieruj się średnicą w milimetrach. Oznaczenia 16 czy 17 mogą różnić się między markami. Cieńsza struna nie gwarantuje większej miękkości ani rotacji. Rozróżniaj też kolory i generacje badanych próbek.
Siła naciągania to nie sztywność
Ustawienie maszyny oznacza siłę ciągnięcia; sztywność laboratoryjna — opór przy odkształcaniu w ustalonych warunkach. Siła użyta w teście nie jest zaleceniem naciągania. W hybrydzie zapisuj również ułożenie strun pionowych i poziomych.
Obserwuj zmiany zamiast obiecanej trwałości
Niepęknięte struny też zmieniają się wskutek utraty napięcia, nacięć i tarcia. Zapisuj czas gry, tor piłki oraz powrót strun pionowych na miejsce. Procentowej utraty napięcia w laboratorium nie można przeliczyć na gwarantowane godziny gry.
Rakiety do porównania
Rakiety są sugerowane tylko wtedy, gdy producent publikuje zakres napięcia naciągu.
Źródła sprawdzone
Pro's Pro · Zobacz źródło ↗Podobne naciągi
Prince SYNTHETIC GUT DFJelito syntetyczne · 1.15 / 1.22 / 1.3 mm
Gosen MICRO SUPERJelito syntetyczne · 1.3 mm
Gosen AK PRO CXJelito syntetyczne · 1.24 / 1.3 mm
Prince LIGHTNING PROJelito syntetyczne · 1.3 mm
Prince LIGHTNING XPJelito syntetyczne · 1.24 / 1.3 mm
Prince LIGHTNING XXJelito syntetyczne · 1.25 / 1.3 mmTENNIS TENSION LAB
Sprawdź dziś napięcie swojej rakiety.
Uzyskaj precyzyjny pomiar napięcia w mniej niż 10 sekund. Tension Lab śledzi zmiany od pierwszego pomiaru i pomaga ocenić, kiedy pora na nowy naciąg.
- Precyzyjny pomiar napięcia naciągu. W mniej niż 10 sekund.
- Każda zmiana czucia przejrzyście zapisana.
- Czas wymienić naciąg? Koniec ze zgadywaniem.





